12 stycznia 2021

Nowoczesna altana ogrodowa Coversun – czyli minimalizm w wersji premium!

Niepowtarzalny design powstaje bez kompromisów!

Design, komfort, nowoczesne rozwiązania i jakość raczej nie idą w parze z klasycznymi altanami. Nowością w trendach jest minimalizm i prostota. Kierunek ten w twórczości zyskuje coraz większą popularność. Nic dziwnego daje on wielkie możliwości aranżacji.

Altana przydomowa z drewna Bigbower według projektu

Nowoczesne rozwiązania dla wymagających

Niestety nowoczesny minimalizm wymaga również odpowiedzialnego podejścia do tworzenia produktów, gdyż w innym przypadku efekt może być niezadowalający. Efektem naszego odpowiedzialnego podejścia jest nasza altana ogrodowa z płaskim dachem Bigbower. To minimalistyczna budowla, ale jakże bogata w szczegóły. Każdy detal jest dopracowany w 100% aby całość była niepowtarzalna. Z pozoru prosta konstrukcja lecz naszpikowana nowoczesnymi i innowacyjnymi rozwiązaniami. Jeśli zastanawiasz się dlaczego drewno klejone BSH jest najlepszym rozwiązaniem zapraszam do zapoznania zalet tego surowca.

nowoczesna altana drewniana | Modern-wood.pl nowoczesne projekty dla Twojego ogrodu | altany i pergole w nowoczesnej odsłonie

 

Dopasuj nowoczesny design do siebie!

Widząc konstrukcje ogrodową Bigbower czy inną naszą nowoczesną altanę ogrodową nie zapominaj, że to nie koniec innowacyjnych rozwiązań dla komfortu. W konstrukcjach ModernWood tylko Twoja wyobraźnia ogranicza Cię przed stworzeniem czegoś wyjątkowego co w pełni spełni Twoje wymagania. Nasze konstrukcje zgodnie z Twoim pomysłem możemy dostosować byś w pełni mógł cieszyć się każdą chwilą spędzoną z rodziną w naturalnej i pięknej przestrzeni. Dlatego nawet w celu ochrony drewna stosujemy naturalny olej OSMO.

Altana ogrodowa nowoczesny projekt

Designerski, ale i praktyczny

Chcesz mieć pewne schronienie w ogrodzie na każdy moment? Czy może wolisz sam decydować czy chcesz się opalać lub wypoczywać w cieniu? Nie martw się! Znajdziemy rozwiązanie dla każdego. Dach ażurowy, pełny czy może roleta? Wybór należy do Ciebie!
Jeśli chciałbyś nieco prywatności możemy stworzyć dla Ciebie ściany z niewielkimi przerwami między ażurami, a w miejscu niezabudowanym zamontujemy roletę pionową. Masz minimum formalności, maksimum radości! Bądź królem w swoim ogrodzie! Jeśli chcesz poznać wszystkie sposoby aranżacji nowoczesnej altany ogrodowej zapraszam do artykułu na temat aranżacji nowoczesnych konstrukcji.

Zobacz naszą ofertę: