26 stycznia 2021

Nowoczesna altana Coversun – jakość w każdym detalu

W standardzie niestandardowa wytrzymałość!

Decydując się na nowoczesną altanę ogrodową w standardzie otrzymujesz niezrównaną trwałość. Każdy nasz produkt możesz objąć 7 – letnią gwarancją!

Nowoczesna altana Coversun ponadczasowy design | Modern-wood.pl perfekcyjny minimalizm i powiew świeżości w ogrodzie

Zamień altanę w salon ogrodowy lub ogród zimowy!

Nowość,  która sprawi, że niezależne od pogody będziesz mógł używać swojej altany. System przesuwnych szyb, który dostosujemy i bez problemu zamontujemy w Twojej nowoczesnej konstrukcji.  System ten wykorzystuje szyby hartowane 10mm przez co jest odporny na złe warunki atmosferyczne.

Dostosuj nowoczesny design do siebie

Standardowy wymiar altany ogrodowej Coversun to 6x4m. Jednak w tej jak i w innych naszych konstrukcjach wymiar możesz dostosować do swoich wymagań. Dla każdego wymiaru altany indywidualnie ustalamy przekroje belek tak aby niezależnie od rozmiarów zapewnić maksymalną stabilność i wytrzymałość konstrukcji.

 

Nowoczesny design dopasowany do każdego

Inwestując w naszą nowoczesną pergolę Coversun możesz zaplanować każdy szczegół altany. W zależności od usytuowania altany możesz zmieniać odległości między ażurami decydując w ten sposób ile światła wpuścisz do środka budowli. Jeśli jednak chcesz mieć pełną kontrolę nad ilością wpadającego światła idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie roleta elektryczna lub manualna montowana w miejsce pełnego dachu.

 

Minimalizm wyposażony w nowoczesne rozwiązania

Altana Coversun to także idealne rozwiązanie dla osób szukających prywatności w naturalnym otoczeniu. W wejściu do altany zamontujemy roletę pionową, przez co uzyskasz naturalną przestrzeń tylko dla siebie.

 

Pokochaj nowoczesny design za to czego nie widać

 

 

 

 

 

 

 

Projektując każdą nowoczesną altanę ogrodową dbamy o to by zachwycić Cię szczegółami. Stosując sprawdzone, nowoczesne technologie łączymy elementy w taki sposób by zachować maksymalną estetykę i wytrzymałość konstrukcji byś zakochał się niecodziennym designie. Dobrym rozwiązaniem jest wyposażenie altany w podłogę. Otrzymasz w ten sposób arcydzieło naszpikowane nowoczesnymi rozwiązaniami gotowe na organizowanie grilla z rodziną.