26 stycznia 2021

Nowoczesna altana Coversun – jakość w każdym detalu

W standardzie niestandardowa wytrzymałość!

Decydując się na nowoczesną altanę ogrodową w standardzie otrzymujesz niezrównaną trwałość. Każdy nasz produkt możesz objąć 7 – letnią gwarancją!

Nowoczesna altana Coversun ponadczasowy design | Modern-wood.pl perfekcyjny minimalizm i powiew świeżości w ogrodzie

Zamień altanę w salon ogrodowy lub ogród zimowy!

Nowość,  która sprawi, że niezależne od pogody będziesz mógł używać swojej altany. System przesuwnych szyb, który dostosujemy i bez problemu zamontujemy w Twojej nowoczesnej konstrukcji.  System ten wykorzystuje szyby hartowane 10mm przez co jest odporny na złe warunki atmosferyczne.

salon do ogrodu

Dostosuj nowoczesny design do siebie

Standardowy wymiar altany ogrodowej Coversun to 6x4m. Jednak w tej jak i w innych naszych konstrukcjach wymiar możesz dostosować do swoich wymagań. Dla każdego wymiaru altany indywidualnie ustalamy przekroje belek tak aby niezależnie od rozmiarów zapewnić maksymalną stabilność i wytrzymałość konstrukcji.

 

Nowoczesny design dopasowany do każdego

Inwestując w naszą nowoczesną pergolę Coversun możesz zaplanować każdy szczegół altany. W zależności od usytuowania altany możesz zmieniać odległości między ażurami decydując w ten sposób ile światła wpuścisz do środka budowli. Jeśli jednak chcesz mieć pełną kontrolę nad ilością wpadającego światła idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie roleta elektryczna lub manualna montowana w miejsce pełnego dachu.

 

Minimalizm wyposażony w nowoczesne rozwiązania

Altana Coversun to także idealne rozwiązanie dla osób szukających prywatności w naturalnym otoczeniu. W wejściu do altany zamontujemy roletę pionową, przez co uzyskasz naturalną przestrzeń tylko dla siebie.

 

Pokochaj nowoczesny design za to czego nie widać

 

 

 

 

 

 

 

Projektując każdą nowoczesną altanę ogrodową dbamy o to by zachwycić Cię szczegółami. Stosując sprawdzone, nowoczesne technologie łączymy elementy w taki sposób by zachować maksymalną estetykę i wytrzymałość konstrukcji byś zakochał się niecodziennym designie. Dobrym rozwiązaniem jest wyposażenie altany w podłogę. Otrzymasz w ten sposób arcydzieło naszpikowane nowoczesnymi rozwiązaniami gotowe na organizowanie grilla z rodziną.

 

Zobacz naszą ofertę: