1 stycznia 2021

Nowoczesne konstrukcje w natarciu. Dlaczego są lepsze?

Czy nowoczesna altana to najlepsze rozwiązanie w dzisiejszych ogrodach? Powiew innowacji na miarę XXI w.

Od powstania pierwszych klasycznych altan ogrodowych minęło już trochę czasu. Zmieniły się nasze ogrody, potrzeby a przede wszystkim nasz gust. Czyż nie? Mamy coraz większe wymagania i różne upodobania. Czy klasyczna altana dziś sprosta naszym oczekiwaniom?

Klasyk? Nie tym razem!

Wydaje mi się, że nowoczesny ogród wymaga również nowoczesnej altany. Dawne klasyczne wersje altan mają małe możliwości dostosowywania się do powszechnie panującego designu. Nie są z reguły łatwe do aranżacji lub po prostu konstrukcja nie pozwala na jakiekolwiek modyfikacje. Bryły te w zasadzie budowane są na szablonie sześciokąta lub ośmiokąta ze słabo jakościowych materiałów. Dzięki takim rozwiązaniom konstrukcje te trafiają do znacznie szerszego grona odbiorców ze względu na swoją cenę.

 

Nowoczesna konstrukcja w minimalistycznym ogrodzie. To brzmi dumnie!

Minimalistyczna altana drewniana | Modern-wood.pl nowoczesne projekty dla Twojego ogrodu | altany i pergole w nowoczesnej odsłonieAltany ogrodowe nowoczesne jak również innowacyjne zadaszenia tarasu idealnie wpasowują się w obecnie panujące trendy. W konstrukcjach ogrodowych czy również nowoczesnych projektach domów obecnie stosuje się styl minimalistyczny. W takim otoczeniu idealnie sprawdzi się z pozoru prosta konstrukcja, ale bogata w ukryte detale nowoczesna altana – projekt altany ogrodowej z płaskim dachem Bigbower. Posiada wszystkie te cechy, które ułatwiają wkomponowanie jej w każdy designerski ogród tj :

  • dodanie rolet sufitowych lub ściennych
  • posiada możliwość dostosowania projektu do indywidualnych potrzeb
  • możliwość dostosowywania kolorów
  • wybór dogodnego wymiaru całkowitego

 

Nowoczesny czyli bez kompromisów i w najwyższej jakości!

Nowoczesne konstrukcje wymagają nie tylko nowoczesnego designu, ale również nowoczesnych i jakościowych materiałów przez co ceny tych produktów różnią się od cen altan klasycznych. Niemniej jednak nieskończone możliwości aranżacji nowoczesnego designu przemawiają do coraz większego grona odbiorców wypierając tym samych klasyczne wersje altan ogrodowych z przestrzeni przydomowych.

Zobacz naszą ofertę: