5 grudnia 2020

Nowoczesna altana przy domu – Modernone

Altana przydomowa w ogrodzie

Nowoczesna altana przydomowa Modernone 6.0 x 4.0m | Modern-wood.pl designerskie pergole w Twoim ogrodzie

Lato już się skończyło, ale warto pomyśleć o kolejnym sezonie, upałach i przystosowaniu ogrodu do wysokich temperatur i ulewnych deszczy. ModernWood prezentuje jedno z kilku rozwiązań pozwalających zwiększyć użyteczność ogrodu i zadać mu szyku.

 

Projekt nowoczesnej altany przydomowej Modernone – moc konfiguracji

 

System przesuwnych szyb

Salon ogrodowy?  Czemu nie! Wyposażając altanę w system przesuwnych szyb zyskasz przede wszystkim komfort.  Już nie musisz martwić się o pogodę. Dostosuj nowoczesną altanę przydomową Modernone do siebie!

nowoczesny salon ogrodowy

Konstrukcja ta podobnie jak altana ogrodowa z płaskim dachem Bigbower czy  nowoczesne zadaszenie tarasu ma wiele możliwości aranżacji. Możemy dowolnie aranżować ją z otoczeniem ogrodu i domu ale także dostosować do własnych, indywidualnych potrzeb.

 

Komponowanie altany z ogrodem

W celu wkomponowania pergoli w ogród możemy dostosować ją manipulując przede wszystkim kolorystyką bryły. W celu sprawdzenia dostępności kolorów zapraszamy na stronę producenta naturalnych olejów OSMO. Istotnym krokiem jest również wybór umiejscowienia naszej altany. Dobrze wybrane miejsce pozwoli idealnie wkomponować altanę w naturalne piękno naszego ogrodu.

 

salon ogrodowyDesignerska altana w stylu minimalistycznym ModernWood

 

 

Przystosowywanie drewnianej konstrukcji do własnych potrzeb

W tej kwestii mamy szeroki wachlarz możliwości. W zależności od tego czego potrzebujemy możemy dwie ściany całkowicie odgrodzić od otoczenia uzyskując w ten sposób maksimum prywatności oraz ochronić się przed ulewnym deszczem czy palącym słońcem. Front takiej bryły możemy w dowolnych proporcjach zabudować ażurami pionowymi czy poziomymi ustalając przy tym dowolne odległości między nimi. Wejście frontalne czy boczne do altany możemy w dowolnym momencie zasłonić stosując specjalistyczne rolety pionowe. W tym projekcie mamy również możliwość wyboru rodzaju dachu. W standardzie dach jest pełen pokryty membraną PVC. Opcjonalnie możemy zastosować ażury pionowe lub pod kątem, ale także rolety poziome. Podobnie jak w przypadku minimalistycznej altany ogrodowej Coversun masz również możliwość zamówienia projektu wraz z ryflowaną podłogą. Uzyskasz w ten sposób estetycznie wykończoną nowoczesną altanę ogrodową, która niejednokrotnie Cię zachwyci.

Zobacz naszą ofertę: