17 lutego 2021

Zadaszenie tarasu w nowoczesnym stylu

Proste, nowoczesne wzornictwo

Nowoczesne zadaszenie tarasu - minimalizm w Twoim ogrodzie | Modern-wood.pl
Przygotowując ogród do kolejnego sezonu grillowego warto pomyśleć o schronieniu zarówno przed deszczem jak i słońcem. Dlaczego odwoływać rodzinne spotkanie przez deszcz czy wiatr? Nie ma potrzeby! Jako producent konstrukcji małej architektury mamy dla Ciebie kilka minimalistycznych rozwiązań, które sprostają nawet najbardziej wymagającym kryteriom.

 

Nowoczesna prostota – najwyższa jakość

 

Posiadasz taras po północnej stronie domu i nie chcesz bardziej zaciemniać swojego salonu? Idealnym rozwiązaniem będą ażury, które zadadzą szyku w ogrodzie i jednocześnie nie będą zabierać światła. Ażury zgodnie z Twoją wizją zamontujemy pionowo,  poziomo lub pod kątem.

 

Nowoczesna pergola z regulowanymi roletami

Dla wymagających osób zostały stworzone elektryczne rolety zarówno poziome jak i pionowe. Jest to innowacyjne i nowoczesne rozwiązanie. Zależnie od panujących warunków na zewnątrz możesz osłonić się lub całkowicie otworzyć na swój ogród.

 

Przesuwane panele szklane – nowość, praktyczność i wyjątkowy design

Nowoczesne zadaszenie tarasu produkcji ModernWood bez problemu dostosujesz do własnych potrzeb. Pergolę można uzbroić praktycznie w każdy dostępny system na rynku. Jednym z nich są przesuwane szyby. 2w1? Czemu nie! Tak skonstruowane zadaszenie tarasowe jest w 100% użyteczne latem jak i zimą. Taka konstrukcja to nowoczesna hybryda dla najbardziej wymagających użytkowników, która pełni rolę pergoli letniskowej jak i ogrodu zimowego. W standardzie otrzymujesz solidną konstrukcję całoroczną, unikalny design, niespotykaną wytrzymałość oraz przytulne miejsce w ogrodzie. Może poranna kawa przy wschodzie słońca?

Sprawdź naszą ofertę: