27 stycznia 2022

Carport czyli nowoczesna wiata garażowa

Carport to nowoczesna wiata z pomieszczeniem gospodarczym do przechowywania opon, narzędzi i np. rowerów. Rozwiązanie te cieszy się dużą popularnością, gdyż spełnia funkcję garażu oraz domku gospodarczego. A to wszystko w eleganckiej i nowoczesnej formie od ModernWood. Naturalnie!

Nowoczesny carport czyli wiata na samochód

 

 

Wiata garażowa ModernWood na wiele sposobów

Zaimplementowane autorskie rozwiązania ModernWood umożliwiają dostosowanie garażu do potrzeb Twoich, Twojego auta, a także nowoczesnego domu. Przedstawiona wiata to diament, który odpowiednio szlifowany stanie się brylantem w Twoim ogrodzie. Carport może stanowić funkcję:

  • garażu na dwa auta z pomieszczeniem gospodarczym
  • wiaty jednostanowiskowej ze schowkiem
  • zadaszenia na jedno lub dwa auta bez dodatkowych pomieszczeń

Zobacz nasz wpis w którym tłumaczymy na czym polega wiata garażowa carport!

nowoczesny carport z pomieszczeniem narzędziowym

 

 

Bez szablonów i reguł

Każdą z nowoczesnych konstrukcji możesz dostosować do indywidualnych potrzeb. W ModernWood nie zamykamy się w szablonach. Każdy produkt może być indywidualną wizją dopracowaną i z najlepszych, naturalnych materiałów. Wiatę możesz wyposażyć w:
– oświetlenie LED i gniazdka
– ścianki ażurowe lub ze hartowanego szkła
– ściany zabudowane z drewna

 

Oświetlenie bez widocznych przewodów stosowane w nowoczesnych konstrukcjach ogrodowych ModernWood

 

 

Jakość w budowie carportu ma znaczenie!

Konstruując nowoczesne wiaty, altany i zadaszenia tarasowe w „designerskich” formach wybór odpowiednich materiałów jest arcyważny. Dlaczego? Wszystkie elementy nośne muszą posiadać odpowiednie przekroje oraz sposoby niewidocznego montażu aby zapewnić trwałość i niezawodność na lata. Jako marka stosujemy materiały z najwyższej półki. Twoja wiata garażowa zostanie wykonana z drewna klejonego BSH(świerk skandynawski) przy użyciu sprawdzonych połączeń wiodących producentów, a każdy element konstrukcji zostanie wnikliwie sprawdzony i poddany wielogodzinnym obróbkom.

Dzięki autorskim metodom uwydatniania naturalnego piękna i minimalistycznemu designowi carport podkreśli walory Twojego domu i otoczenia.

 

Sprawdź nowoczesny carport w ofercie Modern Wood!