27 listopada 2021

Aranżacje nowoczesnej altany Coversun

Coversun – nowoczesny design w Twoim ogrodzie

Projekt altany Coversun to propozycja konstrukcji, którą możemy w pełni zaaranżować w Twoim ogrodzie. Altana jest w pełni wykonana z najwyższej jakości drewna skandynawskiego, co jest gwarantem bezproblemowego użytkowania przez wiele lat.

 

Dlaczego altana wpisuje się w nowoczesne trendy?

Altana Coversun bez wątpienia wkomponuje się w każdy nowoczesny i niepowtarzalny ogród, w którym wymagany jest design i jakość. Dlaczego?

           Najwyższa jakość                                                                                                                         Przywiązanie do detali

 

Autorskie metody uwydatniania naturalnego piękna!

 

 

Coversun w konfiguracji ze szkłem hartowanym

Nowocześnie znaczy bezpiecznie! Altana została wyposażona w dwie tafle szkła hartowanego optiwhite 10mm. Stworzyliśmy w ten sposób miejsce w altanie osłonięte od warunków atmosferycznych umożliwiające podziwianie ogrodu nawet w deszczowe dni.

Dodatkowa altana została doposażona w dwa gniazda zasilające, oraz lampy nadające stylu bez widocznego okablowania.

nowoczesne altany ogrodowe drewniane

 

Nowoczesna altana ogrodowa Coversun z jacuzzi!

Każdą z naszych pergoli możemy dowolnie modyfikować tak, aby w pełni dostosować ją do Twoich potrzeb. A oto przykład! Nowoczesna altana, w której zorganizujesz każdą uroczystość i każdego grilla, ale także spędzisz miłe chwile  w relaksującej kąpieli z dala od oczu przechodniów.

Przedstawiona altana ogrodowa podobnie jak wszystkie z naszych nowoczesnych konstrukcji mogą być przygotowane lub wyposażone w rolety ścienne. Nowocześnie, praktycznie i bezpiecznie!

Pergola tarasowa z zadaszeniem jacuzzi

Zajrzyj do naszej oferty: