9 lutego 2022

Altana basenowa

Altana ogrodowa przy basenie

Nieszablonowy sposób rozwiązania altany drewnianej z pomieszczeniem gospodarczym na technikę basenową. Budowla bez problemu mieści się w powierzchni do 35m2 i z racji swego umiejscowienia przy basenie pełni 2, odrębne funkcje. Budowla to indywidualny projekt szyty na miarę potrzeb.

Nowoczesna altana przy basenie

 

Nowoczesna altana basenowa

Lewa część altany to rekreacyjne pomieszczenie zabudowane stylowymi ażurami bez widocznych wkrętów. Pomieszczenie bez problemu pomieści stolik i komplet krzeseł na specjalną okazję. Poczucie spędzania czasu na świeżym powietrzu potęguje podłoga wykonana z thermodrewna, które charakteryzuje się specyficznym i intensywnym zapachem. Proces thermo jest naturalny i w znacznym stopniu wpływa na cechy drewna. Elementy małej architektury wykonane właśnie z tego gatunku drewna wyróżniają się przede wszystkim imponującą wytrzymałością. Thermo drewno z reguły posiada 25 – letnią gwarancję producenta. Zastosowanie tego surowca w budowie altan ogrodowych posiada jeszcze jedną wielką zaletę. Drewno thermo jest wolne od żywic.

 

Ażurowy domek ogrodowy

Większa część całej budowli to zamknięte pomieszczenie z drzwiami. Wykorzystując własne doświadczenie i produkty wiodących marek stworzyliśmy konstrukcję od A do Z w minimalistycznym stylu. W altanie zostały ukryte takie rzeczy jak połączenia, wkręty, przewody czy drzwi i klamka. Elewację tworzą idealnie proste ażury w stylu naszego autorskiego projektu nowoczesnej altany Coversun. Główne przeznaczenie prawej części konstrukcji to pomieszczenie na rozbudowaną technikę basenową oraz schowek narzędziowy.

 

Nieszablonowy styl ogrodowy

W altanie nie zabrakło również akcentów podkreślających wyjątkowy charakter dla najbardziej wymagających kolekcjonerów oryginalnego designu. Pionowe ażurowe ścianki z odsłoniętą belką nadają stylu altanie, ale również są miejscem do zastosowania autorskich technik ModernWood uwydatniających naturalne piękno drewna. W połączeniu z ciemnym kolorem belki dają niepowtarzalny efekt i uczucie otoczenia naturą.