30 września 2021

Nowoczesne zadaszenie tarasu naturalnie niepowtarzalne!

Zadaszenie tarasowe dla miłośników naturalnego piękna!

Zadaszenie tarasowe z drewna na wymiar

 

Pergola tarasowa, Dzięki której stworzysz w pełni naturalny kąt na poranną, wiosenną kawę. Zadaszenie, dla którego były postawione 3 kryteria:

  • NATURALNIE
  • SOLIDNIE
  • NIEPOWTARZALNIE

Naturalne piękno nowoczesnych konstrukcji

W ModernWood używamy naturalnego oleju OSMO. Nie zawiera on metali ciężki przez co nie jest szkodliwy dla zdrowia. Jest to najwyższej klasy hydrofobowy olej, który zapewnia ochronę drewna przez wiele lat. Jednak drewno przez cały okres eksploatacyjny „żyje” dlatego konserwacje są nieuniknione. W przypadku oleju Osmo nie ma konieczności szlifowania starych powłok. Wystarczy odpowiednią metodą nałożyć kolejną powłokę oleju.

pergola tarasowa

Solidnie od słupów po krokwie!

Zadaszenie otrzymało jeszcze jedno zadanie. Musi umożliwiać późniejszy montaż poliwęglanu litego. Nasi architekci tak dobierają przekroje aby zapewnić długie i bezproblemowe użytkowanie nowoczesnych konstrukcji ogrodowych. Zadaszenie tarasu mino, że posiada praktycznie płaski dach, nie będzie wymagało odśnieżania nawet podczas silnych opadów śniegu!
Tak stworzoną konstrukcję bez problemu zaaranżujemy w ogród zimowy dostępny dla Ciebie całym rokiem. Szkło hartowane 10mm zapewni bezpieczeństwo użytkowania, ale i odpowiednią izolacje cieplną. Może kwa na łonie natury w zimowy zachód słońca?

 

Niepowtarzalne piękno dzięki autorskim technologiom!

Każda konstrukcja małej architektury z logiem „ModernWood” jest jedyna w swoim rodzaju naturalnie niepowtarzalna. Wdrążyliśmy autorskie metody uwydatniania naturalnego piękna drewna! Każdy element, każdy szczegół konstrukcji przechodzi przez długi proces przygotowawczej obróbki aby w efekcie końcowym dać z siebie to co najlepsze! Każdy element zadaszenia czy altany ogrodowej jest odżwiczany, a następnie dopracowywany zgodnie z jakościowymi normami ModernWood. Efekt? Niepowtarzalny. Naturalnie!

Zobacz produkty w naszej ofercie: