Altana ogrodowa nowoczesna z drewna Coversun

Altana została zbudowana w miejscowości Bielsko-Biała. Idealne potwierdzenie, że ModernWood działa na terenie całej Polski (450 km w jedną stronę od naszej siedziby).

Nowoczesna altana ogrodowa Coversun to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wysoką jakość wykonania oraz nowoczesny design. Jej funkcjonalność i estetyka sprawiają, że stanowi ona świetne miejsce do wypoczynku i relaksu na świeżym powietrzu. Altanka miała pełnić funkcję rekreacyjną przy domu. Cała budowla to wymiar 400 × 400 cm więc jest to budowla na zgłoszenie, bez pozwolenia na budowę.

Nowoczesna altana ogrodowa drewniana - szczegóły projektu

Altana ogrodowa nowoczesna drewniana Coversun to produkt wykonany z drewna skandynawskiego BSH. Finalny produkt to naturalnie projekt altany szyty na miarę potrzeb Inwestora.

Szczegóły projektu nowoczesnej altany Coversun w Bielsko-Białej:

 • Rozmiar 400 × 400 cm.
 • Niestandardowo zabudowane ściany ażurowymi lamelami, by zapewniały prywatność. Zabudowa ścian to aż 10 mb.
 • Dach jednospadowy pokryty membraną Sika.
 • Rynna kwadratowa – kolor antracyt.
 • Słupy BSH docinane laserową precyzją dopiero w trakcie montażu po pomiarach terenu.
 • Nowoczesne altany - czyli niecodzienne utrudnienia produkcyjne

  Dlaczego altany z logiem ModernWood są nowoczesne? Dlatego, że pracujemy… bardzo długo pracujemy nad każdym detalem Twojej nowoczesnej altany. Przykład? 

  Przedstawiona realizacja to nie tylko ukryte wkręty czy mocowania. Ta realizacja to nowe wyzwanie dla nas pod względem koloru! Dziwne? Niekoniecznie! Paleta kolorów oleju Osmo jest ograniczona. Nasz Inwestor potrzebował koloru beżowego, dostosowanego do koloru elewacji domu. I tutaj zaczęła się nasza misja. Po wielu dniach zabawy w alchemików stworzyliśmy wymarzony kolor! Okazuje się, że proporcja wybranych kolorów 3 × 1 to nasz złoty środek.

  Niby proste? Niestety nie! Kolor oleju jest inny w menzurce, a inny po nałożeniu na drewno. To nie koniec… ostateczny kolor po wyschnięciu oleju na drewnie jest jeszcze inny… to prawda. Różnice są niewielkie, jednak dla nas miały znaczenie ”być, albo nie być”. Misje specjalne tylko z ModernWood.

  Altana Coversun - czas produkcji

  Przedstawiony czas produkcji altany Coversun w Bielsko-Białej to orientacyjna ilość godzin pracy potrzebna do wyprodukowania altany. Czas ten zawiera – usuwanie gniazd żywicznych i ubytków oraz cały pozostały proces produkcyjny (przygotowanie do niewidocznego montażu itp.):

 •  dla 4 -osobowego zgranego zespołu z odpowiedni sprzętem czas przygotowania altany to około 200 roboczogodzin!
 • Nowoczesna altana Coversun Bielsko-Biała  czas niewidocznego montażu - wady minimalizmu

  Altana Coversun w Bielsko-Białej to 16m2 powierzchni. Niby niewiele, jednak w tym przypadku montaż również trwał kilka dni. Utrudnienia? Oczywiście poproszę..

  Tak na poważnie montaż odbył się bez większych utrudnień. To zasługa oczywiście naszych Inwestorów. Podłoże pod altanę zostało przygotowane tak, jak należy. Jedyne utrudnienie to gres. Solidny i trwały materiał, jednak czasem problematyczny w nawiercaniu otworów. Oczywiście montaż zakończony pełnym sukcesem… po 30 godzinach od rozpoczęcia montażu.

  Zainspiruj się naszymi realizacjami
  Altana z zadaszeniem na jacuzzi
  Altana z zadaszeniem na jacuzzi

  Nowoczesna altana z jacuzzi

  Zadaszenie tarasu z poliwęglanu
  Zadaszenie tarasu z poliwęglanu
  Nowoczesne altany ogrodowe zdjęcia realizacji
  Nowoczesne altany ogrodowe zdjęcia realizacji